Keller Williams Dallas Midtown - Rheanna Avila
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 260 orë
  Open House
  Tur Virtual
  10 bd
  17 ba
  metra katrorë
  ac
  5619 Walnut Hill, Dallas, TX 75229

  Listing Courtesy Of: Allie Beth Allman & Assoc., 214-521-7355, Michelene Galbraith
  I ri - 1 411 orë
  Open House
  Tur Virtual
  6 bd
  12 ba
  metra katrorë
  ac
  10540 Lennox, Dallas, TX 75229

  Listing Courtesy Of: Allie Beth Allman & Assoc., 214-521-7355, Allie Beth Allman
  I ri - 453 orë
  Open House
  Tur Virtual
  7 bd
  9 ba
  metra katrorë
  ac
  3612 Crescent, Highland Park, TX 75205

  Listing Courtesy Of: Compass RE Texas, LLC., 214-927-1313, Jonathan Rosen
  I ri - 1 222 orë
  Open House
  Tur Virtual
  7 bd
  12 ba
  metra katrorë
  ac
  10331 Strait, Dallas, TX 75229

  Listing Courtesy Of: Allie Beth Allman & Assoc., 214-521-7355, Lucinda Buford
  I ri - 1 535 orë
  Open House
  Tur Virtual
  6 bd
  11 ba
  metra katrorë
  ac
  3808 Potomac, Highland Park, TX 75205

  Listing Courtesy Of: Briggs Freeman Sotheby's Int'l, 214-350-0400, Ralph Randall
  I ri - 218 orë
  Open House
  Tur Virtual
  9 bd
  13 ba
  metra katrorë
  ac
  9520 Hathaway, Dallas, TX 75220

  Listing Courtesy Of: Allie Beth Allman & Assoc., 214-521-7355, Christine Mckenny
  I ri - 4 083 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  6 ba
  metra katrorë
  ac
  319 Verna, Fort Worth, TX 76108

  Listing Courtesy Of: CENTURY 21 JUDGE FITE COMPANY, 817-596-9446, Debbi Rousey
  I ri - 866 orë
  Open House
  Tur Virtual
  6 bd
  9 ba
  metra katrorë
  ac
  4301 Armstrong, Highland Park, TX 75205

  Listing Courtesy Of: Brexen Real Estate, LLC, 214-448-8223, Mark Galanos
  I ri - 7 273 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (50d)
  6 bd
  10 ba
  metra katrorë
  ac
  6920 Vassar, University Park, TX 75205

  Listing Courtesy Of: Allie Beth Allman & Assoc., 214-521-7355, Allie Beth Allman
  I ri - 1 030 orë
  Open House
  Tur Virtual
  6 bd
  7 ba
  metra katrorë
  ac
  3900 Potomac, Highland Park, TX 75205

  Listing Courtesy Of: Compass RE Texas, LLC., 214-850-3172, Minnette Murray
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Rheanna Avila
  Numri i licencës: 0603776
  Rheanna Avila at Keller Williams Dallas Midtown

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  ch02b531niklp8b6n9pg.png
  Keller Williams Dallas Midtown
  9850 N. Central Expressway Dallas, TX 75225
  Zyrë

  Rheanna Avila
  REALTOR® 0603776
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.